13 військовослужбовців із Запорізької області повернулися з російського полону. Більшість із них перебували в неволі з 2022 року.
Про це повідомив голова Запорізької ОВА Іван Федоров. Попереду у звільнених — відновлення, реабілітація та довгоочікувані зустрічі з рідними.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




