13 захисників із Запорізької області повернулися з російського полону

13 захисників із Запорізької області повернулися з російського полону — більшість провели в неволі з 2022 року.

13 військовослужбовців із Запорізької області повернулися з російського полону. Більшість із них перебували в неволі з 2022 року.

Про це повідомив голова Запорізької ОВА Іван Федоров. Попереду у звільнених — відновлення, реабілітація та довгоочікувані зустрічі з рідними.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів