Якщо збираєтесь у дорогу 23 січня, готуйтеся до ковзанки просто на трасах. Запорізький гідрометцентр попереджає: на дорогах очікується ожеледиця.
У зв’язку з цим в регіоні оголошено жовтий рівень небезпеки. Іншими словами – буде дуже слизько. Такі умови – це не жарти.
Гальмівний шлях збільшується, машини заносить, маневрувати важко, а аварії трапляються на рівному місці. Тож ось кілька порад, щоб уникнути пригод:
- Не ганяйте. Так, здається банально, але швидкість і ожеледиця – не найкращі друзі.
- Тримайте дистанцію. Особливо в місті, де кожен другий любить різко загальмувати.
- Правильно паркуйтесь, бо в таких умовах навіть припарковану машину може “зачепити”.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




