Уявіть собі однокімнатну квартиру, в якій живе 30 собак! Саме така історія днями трапилась у Запоріжжі. Чоловік півтора року утримував десятки тварин у своїй оселі.
Живодер не випускав їх на вулицю і не забезпечував належний догляд. Ще на початку лютого зооволонтерка Вікторія Скільсара забила на сполох.
За її словами, в квартирі перебувало понад 20 собак, серед яких і дорослі, і цуценята. Врешті-решт суд ухвалив рішення про вилучення тварин.
Сьогодні, 13 лютого, комунальники разом із правоохоронцями забрали всіх собак із квартири.
За словами начальниці сектору захисту тварин міськради Анастасії Проявко, умови були жахливі: антисанітарія, сильний сморід, а самі собаки були виснажені та залякані.
Багато хто з них ніколи не виходив на прогулянку. Господарю залишать лише одну стерилізовану собаку, а решту передадуть волонтерам, де їх вилікують та знайдуть новий дім.
Сусіди кажуть, що чоловік не просто нехтував доглядом за тваринами, а й поводився з ними жорстоко – бив та знущався. Тепер поліція відкрила кримінальне провадження. Чоловіку загрожує до трьох років в’язниці.





Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




