56% житлових будинків у Запоріжжі підключені до опалення

З 15 листопада до будинків запоріжців почали підключати тепло: першими, де увімкнули опалення ще на початку місяця, стали соціальні заклади – це лікарні, дитячі садки, школи.

На сьогоднішній день тепло подали до 56% житлових будинків від загальної кількості, а в комунальних установах опалення увімкнули у 72% споживачів.

Про це повідомляє прес-служба Запорізької міської ради, передає Запоріжжя24. Почергові підключення до теплової мережі триватимуть в місті до 21 листопада.

Рекомендуємо

Запоріжці, які мають проблеми з опаленням, можуть звертатись до контакт-центру за номером «15-80».

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів