68 запорізьких учнів отримали найвищий бал у НМТ – 2024

Запоріжжя пишається своїми випускниками! Під час основної сесії національного мультипредметного тесту 68 майбутніх студентів досягли максимальних 200 балів з одного предмету.

Найвищі результати були продемонстровані з англійської мови та математики. Особливу відзнаку отримала випускниця ліцею “Успіх” Вільнянської міської ради, яка здобула 200 балів з усіх чотирьох предметів.

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив начальник Запорізької ОВА Іван Федоров, передає Запоріжжя 24. Також він відзначив високі досягнення випускників Запорізького академічного ліцею № 31 (7 учасників), Запорізької гімназії № 28 (5 учасників) та Запорізького академічного ліцею “Перспектива” (4 учасники).

Серед них, найкращі результати з англійської мови показали 35 учасників, а з математики – 22 учасники. Федоров висловив подяку та гордість за наших учнів, які, попри складні умови, змогли досягти таких високих освітніх результатів.

Також він подякував педагогам за їхню самовіддану працю в умовах війни та постійних повітряних тривог. Зазначимо, що всього в основній сесії НМТ у Запорізькій області взяли участь 4 785 майбутніх вступників.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів