8 вересня графіки відключення світла у Запорізькій області не діятимуть

Сьогодні, 8 вересня, в Запорізькій області запровадження графіків погодинних відключень (ГПВ) електроенергії не планується.

Про це повідомила прес-служба обленерго, передає Запоріжжя 24. Однак енергетики закликають мешканців раціонально використовувати електроенергію, особливо у вечірні години.

З метою рівномірного розподілу навантаження на електромережу, рекомендується користуватися потужними електроприладами з 10:00 до 16:00, коли навантаження на мережу менше.

Рекомендуємо

У вечірній період з 18:00 до 21:00, варто знижувати споживання електроенергії, щоб уникнути перевантажень. Це необхідна міра для підтримки стабільної роботи енергосистеми в регіоні.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів