Через складну ситуацію в енергосистемі повністю уникнути відключень світла наразі неможливо.
За даними Запоріжжяобленерго електроенергію вимикатимуть в такі години:
1.1: 18:00 – 22:30
2.1: 16:30 – 18:30
4.1: 16:30 – 18:30
5.2: 18:00 – 22:30
Рекомендуємо
В проміжок з 17:00 до 23:00 варто ощадливо споживати електроенергію. Фахівці постійно працюють над стабілізацією енергосистеми.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




