Потепління нарешті принесло скорочення тривалості погодинних відключень світла. Електрику вимикатимуть переважно по одному разу за день для кожної з груп.
За даними Запоріжжя обленерго світла не буде в такі години. Станом на ранок графік оновили:
1.1: 15:00 – 20:00
1.2: 15:00 – 20:00
2.1: 13:30 – 15:30
2.2: 13:30 – 15:30
3.1: 07:30 – 09:30
3.2: 07:30 – 09:30
4.1: 13:30 – 15:30
5.1: 15:00 – 20:00
5.2: 07:30 – 09:30
6.2: 19:30 – 24:00
Однак енергетики і надалі просять ощадливо споживати електроенергію. Інші новини Запоріжжя сьогодні читайте на нашому сайті.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




