Запорізький суд не став поновлювати Анатолія Куртєва на посаді виконуючого обов’язки міського голови. Колишній секретар міськради намагався оскаржити своє звільнення, але 10 грудня суд виніс рішення не на його користь.
Сам Куртєв на засідання не прийшов, а його інтереси представляв адвокат. Але це рішення ще не остаточне – в обох сторін є 30 днів, щоб подати апеляційну скаргу.
Якщо її не буде, то судове рішення набуде законної сили. Ця історія триває вже кілька місяців. У листопаді суд навіть призупиняв справу, даючи час на переговори між сторонами, але до компромісу дійти не вдалось.
Адвокат Куртєва стверджував, що сесію, на якій звільнили посадовця, провели з порушеннями, але це не переконало суддів. В квітні 2024 року депутати обрали Регіну Харченко, колишню голову фракції “Слуга народу”, виконуючою обов’язки мера.
А Куртєва чи не зі скандалом звільнили з посади секретаря міськради. Наразі боротьба за посаду мера Запоріжжя продовжується, але вже в суді.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




