Від сьогодні, 15 квітня, мешканці та гості Запоріжжя можуть користуватися муніципальним транспортом абсолютно безкоштовно. Таке рішення озвучила міська влада, зазначивши, що пільговий період триватиме до 21 квітня включно. Це стосується всіх видів комунального транспорту, зокрема популярних автобусних маршрутів, як-от №94, а також трамваїв та тролейбусів.
За словами представників мерії, такий крок зумовлений початком поминальних днів. Окрім скасування оплати, у місті планують суттєво підкоригувати графіки руху. Мова йде про додаткові рейси та зміну маршрутів, які курсують у напрямку міських кладовищ, аби уникнути надмірного скупчення людей та забезпечити вчасне доїзд пасажирів.
Водночас пасажирів просять бути уважними, адже безкоштовний проїзд діє виключно у великому комунальному транспорті КП «Запоріжелектротранс». Приватні перевізники у звичайних маршрутках продовжують працювати за звичними тарифами. Очікується, що завдяки таким змінам навантаження на дорожню інфраструктуру в районі місць поховань буде дещо знижено. Також мешканців запорізької області просять не відвідувати кладовища.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




