У Запоріжжі за два тижні з’являться 17 новеньких модульних бетонних укриттів. І це справді гарна новина, адже їх розмістять у найзручніших місцях – на зупинках громадського транспорту та там, де зазвичай багато людей.
Про такі зміни розповів очільник області Іван Федоров. За його словами, такі укриття будуть розраховані або на 25, або на 50 осіб. Тобто навіть у годину пік місця має вистачити.
За захисними приміщеннями доглядатимуть комунальні служби. Якщо укриття розташоване біля парку чи зупинки – це теж їх зона відповідальності.
Фінансування проекту взяли на себе обласний та міський бюджети, виділивши кошти з резервних фондів. Ці укриття додадуть більше безпеки людям, які користуються громадським транспортом або гуляють у парках.
І найприємніше: тепер, чекаючи на маршрутку, можна буде не тільки заховатися від дощу, а й почуватися більш захищеним у випадку небезпеки.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




