Бійці ЗСУ знищили 15 баз російських окупантів у Запорізькій області

Бійцям Збройних Сил України за останні два тижні вдалось знищити 15 військових баз росіян на території тимчасово окупованої Запорізької області.

Наші військові завдають точні удари по місцях, де спостерігається скупчення ворожої техніки, сховища пального та інші боєприпаси. Про це повідомив мер міста Мелітополь Іван Федоров, передає Запоріжжя24.

Свої запаси окупанти втратили, переважно, в районі мелітопольського аеродрому та депо.

Рекомендуємо

«І все це за останні два тижні кілька разів вибухало. Окупанти марно шукають тих, хто міг допомогати ЗСУ бити туди, куди слід», – зазначив Федоров.

Нагадаємо, що російська окупаційна адміністрація в деяких селищах на Запоріжжі змушує мирних жителів відмовлятись від українського громадянства та приймати російські паспорти.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів