У Запоріжжі 27 грудня стався небезпечний інцидент: водій Geely на швидкості влетів у дерево. Після того, як приїхала поліція, стало зрозуміло, що чоловік був у стані серйозного сп’яніння.
Рівень алкоголю в крові виявився майже в 12 разів вищий за допустиму норму. Керманича відразу перевірили на місці, і виявилося, що його проміле — 2,25, хоча норма становить 0,2.
Тому, звісно, патрульні одразу склали на нього два протоколи: за керування в стані сп’яніння та за порушення правил дорожнього руху, що спричинило ДТП.
Поліція нагадує: п’яне водіння — це не просто штрафи, а серйозна небезпека для всіх на дорозі. Тож навіть якщо вирішили випити – ніколи не сідайте в такому стані за кермо.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




