Битва за трасу “Запоріжжя – Донецьк”: росіяни активізують наступ

Російська армія знову не дає спокою на сході. Тепер вони активно намагаються прорватися до траси “Запоріжжя – Донецьк”. Операції з наступу проходять у районі Великої Новосілки, де ворог намагається досягти важливих стратегічних цілей і вийти на адміністративні кордони Донецької області.

Як розповів офіцер 110-ї окремої механізованої бригади на позивний “Суєтолог”, росіяни спочатку використовували бронетехніку, але через великі втрати вже змушені діяти маленькими підрозділами, які складаються з 5-10 осіб.

Якщо їхні атаки не вдаються, вони додають резерви. Крім того, ворог активно обстрілює інфраструктуру, зокрема мости та дороги, використовуючи керовані авіабомби. Але їхні цілі не обмежуються лише малими групами.

Рекомендуємо

Зараз вони хочуть вийти на такі рубежі, де зможуть діяти вже за допомогою техніки, а не піхоти. Основне завдання — прорватися до Донецької області.

Тим часом, хоча вони й продовжують наступ на заході Запорізької області, поки що без значних результатів. І, звісно, важливо згадати про напад на Запоріжжя, який стався 1 березня.

Тоді російські “шахеди” атакували місто, і один з дронів влучив у квартиру запоріжанки Анастасії Голубицької. У момент вибуху вона була вдома з дочкою, і на жаль, квартира вигоріла повністю.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів