За минулу добу руйнувань зазнали електрооб’єкти на прифронтових територіях: це Запорізький, Василівський та Пологівський райони, які щодня обстрілюються російською армією.
Без енергопостачання залишились 13 населених пунктів – це майже 4900 споживачів, передає Запоріжжя 24 з посиланням на прес-службу «Запоріжжяобленерго».
Запорізькі енергетики продовжують працювати у цілодобовому режимі. Так, станом на сьогоднішній день, світло вдалось відновити майже 300-м користувачам в деяких районах.
Загалом без світла залишаються 63 населених пункти (9512 споживачів) на Запоріжжі. Всі знеструмлення пов’язані виключно з ворожими обстрілами.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




