Через поширення шкідливих рослин у Запорізькому районі ввели карантин

У Запоріжжі та Запорізькому районі введено карантинні обмеження у зв’язку з виявленням шкідливих рослин та комах.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Держпродспоживслужби, передає Запоріжжя 24. Фітосанітарні інспектори виявили масштабне поширення амброзії полинолистої та повитиці польової на території міста Запоріжжя.

Амброзія була знайдена на площі 4,7 га у Вознесенівському районі, 4,8 га та 2,1 га у Олександрівському районі. Повитиця польова виявлена на площі 3,2 га в Олександрівському районі.

Рекомендуємо

Для локалізації та контролю над розповсюдженням цих шкідників було затверджено спеціальні карантинні заходи. У Запорізькому районі, зокрема на території Новомиколаївської селищної ради, введено карантин через виявлення картопляної молі.

Цю шкідливу комаху виявили за допомогою феромонних пасток. Площа поширення картопляної молі становить 6,3 га. Картопляна міль завдає шкоди рослинам родини пасльонових, зокрема картоплі, баклажанам, тютюну, томатам, перцю та фізалісу.

З метою боротьби з поширенням цих шкідників будуть вжиті заходи для їх локалізації і контролю, щоб запобігти подальшому розповсюдженню та зниженню врожайності.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів