Через російські обстріли жителі Степногірська залишились без світла, опалення та зв’язку

За останню добу російська армія з «градів» обстріляла прифронтовий Степногірськ, внаслідок чого цивільні громадяни, які там проживають, були позбавлені будь-яких засобів існування.

Про це під час робочого прес-брифінгу повідомив новопризначений керівник Запорізької ОВА Іван Федоров, передає Запоріжжя 24.

Наразі у Степногірську відсутнє світло, опалення та зв’язок. Аварійні бригади не можуть оперативно відремонтувати пошкоджені ділянки через постійні обстріли з боку рф.

«Степногірськ був без опалення,води, а тепер ще й без звʼязку», – зазначив Федоров.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів