За останню добу російська армія з «градів» обстріляла прифронтовий Степногірськ, внаслідок чого цивільні громадяни, які там проживають, були позбавлені будь-яких засобів існування.
Про це під час робочого прес-брифінгу повідомив новопризначений керівник Запорізької ОВА Іван Федоров, передає Запоріжжя 24.
Наразі у Степногірську відсутнє світло, опалення та зв’язок. Аварійні бригади не можуть оперативно відремонтувати пошкоджені ділянки через постійні обстріли з боку рф.
«Степногірськ був без опалення,води, а тепер ще й без звʼязку», – зазначив Федоров.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




