Якщо ви підбиратимете гроші, які лежать на дорозі, то це погано вплине на всі аспекти вашого життя. Експерти пояснили, чому так відбувається і як потрібно діяти, аби не привертати до себе і своєї оселі негативну енергетику.
Подробиці читайте в матеріалі редакції Запоріжжя24. Перше, на що потрібно звернути увагу, це грошова енергетика, адже ви не знаєте долю будь-якої банкноти.
Вона грає надважливу роль у житті, оскільки ми постійно взаємодіємо з грошима. Коли ми піднімаємо чужі гроші на вулиці, ми автоматично залучаємо до нашого фінансового потоку інших людей, в яких може бути негативна енергетика.
Також через гроші передаються негативні духовні програми, включаючи хвороби та погані переконання. Процес, відомий як «вкид», використовується для передачі негативу через гроші.
Деякі психічно нездорові люди можуть робити такі речі навмисно, тож варто про це пам’ятати. Також варто звернути увагу на так звані ритуали. Іноді люди влаштовують магічні зустрічі з демонськими істотами і платять їм за допомогу або відкупляються за певні життєві гріхи.
Вони залишають гроші на перехрестях або біля церкви, і, підбираючи їх, ви можете залучити до свого життя негатив, суцільні невдачі, нещастя та болісні втрати.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




