Чому у Запоріжжі змінили графіки відключення світла: пояснення від обленерго

З 16 грудня 2024 року в Україні, а також у Запорізькій області, змінили правила графіків відключення світла. Тепер кожну з черг розділять на дві підчерги.

Це означає, що якщо потрібно зменшити споживання електроенергії, відключатимуть не на весь час, а лише половину. Це дозволить зробити відключення більш справедливими і рівномірними для всіх.

Як пояснила речниця «Запоріжжяобленерго» Зореслава Цупренко, завдяки цьому можна уникнути зайвих відключень, а навантаження на енергосистему буде рівномірно розподілено по всіх регіонах України.

Рекомендуємо

Наразі, завдяки гарній погоді та завершенню ремонтних робіт на енергооб’єктах, у Запоріжжі та інших регіонах України вже третю добу не застосовуються графіки відключення світла.

Але, навіть коли ситуація стабільна, важливо бути обережним з електрикою, особливо в пікові години — з 7:00 до 22:00, щоб світло було у всіх нас якнайдовше.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів