Очільник обласної військової адміністрації (ОВА) Іван Федоров закликав людей у Запоріжжі та області готуватися до можливого повного відключення електрики взимку.
Він сказав, що влада вже встановлює генератори і когенераційні установки для резервного живлення води та опалення.
Федоров в ефірі телемарафону наголосив, що краще підготуватися до найгіршого сценарію, коли електрики може не бути зовсім.
Він вважає, що важливо бути готовими до поганих новин та сценаріїв розвитку подій. Також очільник області пояснив, що потрібно подбати про резерви електрики для водонапірних станцій і встановити два генератори.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




