З початком нового опалювального сезону російська армія намагатиметься влаштувати Україні черговий енергетичний блекаут, тому на такі випадки Міністерство енергетики вже розробило графік ймовірних відключень 2023-2024.
З 1 жовтня знеживлення житлових будинків та інших об’єктів інфраструктури можливе лише у тому випадку, якщо окупанти посилять обстріли та пошкодять енергетичні будівлі.
Відповідну інформацію оприлюднила прес-служба Міністерства енергетики України, передає Запоріжжя24.
У відомстві зазначили, що на сьогоднішній день кількості електроенергії, яка виробляється нашими станціями, цілком достатньо для забезпечення потреб споживачів.
Тому віялові відключення можливі лише у прифронтових містах, де щодня фіксуються обстріли. Але українцям все одно варто слідкувати за графіками відключень, аби уникнути неприємних побутових ситуацій.
Читайте також: Які домашні прилади «тягнуть» світло найбільше – поради для економії.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




