Чи було спокійно у Запоріжжі в новорічну ніч: коментар від поліції

У Запоріжжі новорічна ніч пройшла відносно спокійно, хоча поліція все одно мала трохи клопоту. На вулицях міста та області чергували понад 470 правоохоронців — 80 піших патрулів і аж 161 автопатруль.

І вони явно не дарма працювали, бо за ніч перевірили понад 2500 людей і більше 1300 машин. У підсумку зафіксували 201 адміністративне правопорушення.

Зокрема, знайшли чотирьох “героїв”, які вирішили, що за кермом святкується краще з келихом у руці. Їх, звісно, притягнули до відповідальності.

Рекомендуємо

Ще трьох порушників затримали за гулянки під час комендантської години. А кульмінацією стала ситуація у Дніпровському районі, де близько другої ночі хтось запустив салют.

Поліція вже шукає цих “любителів феєрверків”, щоб притягнути до відповідальності. До речі, за одну святкову ніч поліцейські обробили 416 дзвінків. Більшість із них, на щастя, не стосувалася серйозних порушень.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів