У Запоріжжі енергетики продовжують проводити технічно-ремонтні роботи електрообладнання, у зв’язку з чим завтра, 19 січня, на деяких вулицях вимкнуть світло.
Про це повідомляє прес-служба «Запоріжжяобленерго», передає Запоріжжя24.
Дане обмеження є плановим та не пов’язане з дефіцитом електроенергії чи віяловим відключенням.
Рекомендуємо
Переглядати повний графік відключень в нашому регіоні можна на офіційному сайті обленерго. Завтра до вечора будуть знеструмлені наступні будинки.
Ілюстрація:



Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




