З нового року всі українські вчителі отримають +1000 грн до зарплати щомісяця. А з вересня ця сума зросте до 2000 грн на руки. Це частина програми “Зимової підтримки”, яку анонсував прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
За словами посадовця, ця надбавка буде виплачуватися вже після сплати податків, тобто без жодних зайвих рухів — просто отримали й все. На перше півріччя для цього виділили 4,6 млрд грн.
І це ще не всі гарні новини для 2025 року. Уряд підготував для освітньої сфери ще багато позитивних змін, а саме:
- нові шкільні автобуси: на це вже заклали 1,6 млрд грн . Дуже важливо для регіонів, де дітям часто складно дістатися до школи;
- безкоштовні обіди для молодших класів: на гаряче харчування відділили 2,8 млрд грн;
- підтримка особливих діток: на освіту дітей із особливими потребами запланували 305 млн грн у 2025 році.
- професійний розвиток для вчителів: на підвищення кваліфікації відділили ще 150 млн грн.
Вчителі — це люди, які щодня “вкладають” душу в наших дітей, тож такі зміни — це можливість трохи підняти рівень життя освітян і зробити школи більш комфортними для дітей, особливо під час війни.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




