До кінця поточного року в обласному центрі планують відремонтувати 12 багатоквартирних будинків, щоб понад 500 сімей повернулись у власні оновлені оселі.
Про плани на друге півріччя 2024 року повідомили у прес-службі обласної військової адміністрації, передає Запоріжжя 24.
За даними відомства, у 12-ти будинках, які підлягають серйозному ремонту, були вщент зруйновані цілі під’їзди. У зв’язку з цим будівлі визнали непридатними для проживання.
Після масованих російських атак близько 500 сімей залишились без даху. За даними ОВА, у 10-ти будинках наразі тривають активні роботи з реконструкції. Всього за 2 роки окупанти пошкодили більш ніж 11 000 цивільних будинків.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




