ДТП у Запоріжжі: дві жінки загинули після того, як BMW влетів в опору

Трагічна ДТП сталася вчора ввечері у Запоріжжі: водій BMW влетів в електроопору. Двоє жінок-пасажирок загинули на місці, ще двоє людей госпіталізовані.

Вчора ввечері у Запоріжжі сталася трагічна дорожньо-транспортна пригода. Водій легкового автомобіля «BMW» не впорався з керуванням. Машина на високій швидкості влетіла в електроопору.

Про це повідомили у ДСНС. Внаслідок ДТП чотирьох пасажирів затисло в салоні машини. Рятувальникам довелося оперативно їх діставати. На жаль, дві потерпілі жінки померли в “швидкій” від травм, несумісних із життям. Ще двох постраждалих — чоловіка та жінку — парамедики ДСНС доставили до лікарні.

Раніше ми розповідали, що ворог атакував Запоріжжя. Внаслідок атаки загинуло 2 людини, ще 8 зазнали поранень.

Рекомендуємо

Крім того, ворог змінює тактику наступу на область. Про це повідомили в DeepState, фіксується, що ворог обходить Гуляйполе з метою оточення більших населених пунктів.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів