Дві мешканки Мелітополя підозрюються у колабораціонізмі: призначені на ключові посади в окупаційному органі

Запорізька обласна прокуратура сповістила про підозру двом жителькам окупованого Мелітополя у здійсненні колабораційної діяльності, що є злочином згідно частини 5 статті 111-1 Кримінального кодексу України.

Як повідомляє прес-служба прокуратури, за даними розслідування, ці жінки, проживаючи в Мелітополі, добровільно прийняли пропозицію від ворожої сторони та з грудня 2022 року стали керівниками відділів “тарифного регулювання в сфері електроенергетики” та “фінансово-господарського та державних закупівель” в незаконному органі влади. Це так зване “міністерство по тарифам і ціновому регулюванню воєнно-громадської адміністрації Запорізької області”.

На даний момент, ці псевдочиновники продовжують виконувати злочинні розпорядження представників окупаційної влади. Одна з них контролює регулювання тарифів у сфері енергетики за стандартами РФ, тоді як інша координує процес планування поповнень ворожого бюджету.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів