Дві запорізькі лікарні підозрюють у розкраданні бюджетних коштів – МОЗ проводить перевірки

Головне Управління МОЗ України надіслало Департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради запит щодо перевірки двох медичних закладів, які підозрюються у неправомірному розподілі бюджетних коштів.

Мова йде про «Міську лікарню екстреної та швидкої медичної допомоги» та «Міську лікарню №9», передає Запоріжжя24.

Наразі уповноважена комісія вже розпочала перевірки. Вони продовжаться до 11 жовтня. Фахівці вважають, що керівники вищевказаних лікарень порушують розподіл та використання державних фінансових ресурсів.

Рекомендуємо

У разі, якщо провина посадових осіб буде доведена, на них буде накладений штраф. Наявність грубих порушень, що передбачають розтрату бюджету в особливо великих розмірах, передбачає кримінальну відповідальність.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів