Головне Управління МОЗ України надіслало Департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради запит щодо перевірки двох медичних закладів, які підозрюються у неправомірному розподілі бюджетних коштів.
Мова йде про «Міську лікарню екстреної та швидкої медичної допомоги» та «Міську лікарню №9», передає Запоріжжя24.
Наразі уповноважена комісія вже розпочала перевірки. Вони продовжаться до 11 жовтня. Фахівці вважають, що керівники вищевказаних лікарень порушують розподіл та використання державних фінансових ресурсів.
У разі, якщо провина посадових осіб буде доведена, на них буде накладений штраф. Наявність грубих порушень, що передбачають розтрату бюджету в особливо великих розмірах, передбачає кримінальну відповідальність.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




