Дві жительки Запоріжжя стали жертвами шахраїв на OLX

Дві жительки Запоріжжя 30 та 52 років стали жертвами шахраїв на популярній платформі з продажу товарів «OLX» та втратили 22 500 гривень.

Про це повідомили у прес-службі ГУНП у Запорізькій області, передає Запоріжжя24. 30-річна потерпіла розповіла, що скористалась послугою «OLX-доставки».

Зловмисник надав жінці фішингове посилання, внаслідок чого з її банківського рахунку вмить зникли 1500 гривень. Ще одна потерпіла втратила 21 тисячу гривень теж через шахраїв на «OLX».

Рекомендуємо

Жінка так само перейшла за невідомим посиланням, що дало змогу аферистам списати чужі кошти на свої рахунки. За обома фактами шахрайства проводиться розслідування.

Інформаційна довідка:

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів