Двоє людей отримали поранення через масовані обстріли Запорізької області

Ворог продовжує інтенсивний терор цивільного населення, застосовуючи рекордну кількість безпілотників та авіації для ударів по житлових кварталах і промисловості.

Внаслідок ворожої атаки на промислову інфраструктуру Запоріжжя травмовано 17-річну дівчину, а в одному з населених пунктів району постраждала 86-річна жінка. Загалом протягом доби окупанти завдали 875 ударів по 45 містах та селах нашого регіону, спричинивши масштабні руйнування та пожежі.

Як повідомив у своєму Telegram-каналі голова Запорізької ОВА Іван Федоров, противник здійснив атаку на промисловий об’єкт міста, що призвело до займання. Для ударів по області росіяни використали 600 безпілотників різної модифікації, 20 авіабомб, а також артилерію та реактивні системи залпового вогню. Під вогнем опинилися Запоріжжя, Степногірськ, Гуляйполе, Оріхів та ще десятки громад, де зафіксовано пошкодження приватних будинків, багатоповерхівок та автомобілів.

На місцях влучань працюють усі екстрені служби, які ліквідовують наслідки прильотів та фіксують докази воєнних злочинів. Всього до правоохоронців надійшло 76 повідомлень про руйнування інфраструктури та житла. Влада закликає мешканців бути максимально пильними, оскільки інтенсивність використання FPV-дронів ворогом значно зросла.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів