Двоє туристів із Запоріжжя заблукали в Карпатах під час походу

Двоє туристів із Запоріжжя заблукали в Карпатах під час свого походу: на щастя їх врятували працівники ДСНС у Закарпатській області, передає Запоріжжя24.

Надзвичайники розповіли, що розшукали двох запоріжців 35 та 38 років, які вирішили піти у туристичний похід на Говерлу.

Подорож чоловіків розпочиналась із навчально-спортивної бази «Заросляк», розташованої на Івано-Франківщині. Чоловіки вирушили в похід, однак через погіршення погоди не змогли дістатись до бази назад.

Рекомендуємо

На щастя, туристи дістались до спеціальної точки порятунку та повідомили в службу «101» про своє місцерозташування. Також один із запоріжців отримав травму ноги. Йому надали необхідну медичну допомогу.

Фото:

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів