Двоє туристів із Запоріжжя заблукали в Карпатах під час свого походу: на щастя їх врятували працівники ДСНС у Закарпатській області, передає Запоріжжя24.
Надзвичайники розповіли, що розшукали двох запоріжців 35 та 38 років, які вирішили піти у туристичний похід на Говерлу.
Подорож чоловіків розпочиналась із навчально-спортивної бази «Заросляк», розташованої на Івано-Франківщині. Чоловіки вирушили в похід, однак через погіршення погоди не змогли дістатись до бази назад.
На щастя, туристи дістались до спеціальної точки порятунку та повідомили в службу «101» про своє місцерозташування. Також один із запоріжців отримав травму ноги. Йому надали необхідну медичну допомогу.
Фото:



Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




