Експерти МАГАТЕ занепокоєні вибухами поблизу окупованої Запорізької АЕС

Експерти МАГАТЕ, які зараз працюють на Запорізькій АЕС, знову чули вибухи неподалік станції. Вони сказали, що майже кожен день біля об’єкта щось відбувається, чутно вибухи.

На щастя, цього тижня жодних пошкоджень станції не було. Також вони повідомили, що планують збільшити кількість працівників на станції до 6 000 осіб. Зараз там працює приблизно 5 тисяч, частина з них проходять навчання.

Експерти оглянули насосний блок № 4 і підтвердили, що обладнання працює. Вони також побачили, що ремонт градирні, яка постраждала в серпні, ще не розпочався.

Декілька дизель-генераторів перемістили в інші місця, один із них використовують на підстанції в Енергодарі. Експерти перевірили рівень радіації на станції та в Енергодарі — все в межах норми.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів