Прикордонники з Чернівецького загону помітили підозрілих хлопців у горах. Виявилося, це жителі Запоріжжя віком 21, 23, 39 і 44 роки. Їхній план був простий: перетнути кордон у гірській місцевості непоміченими.
Для цього вони взяли із собою все, що могло допомогти — теплі речі, їжу, воду, маскувальні костюми й навіть спорядження для сніжних переходів.
Але прикордонники з відділу «Селятин» помітили хитрих туристів і затримали їх. Як потім зізналися самі чоловіки, вони намагалися незаконно потрапити до Румунії.
Зараз затриманих доставили до підрозділу прикордонної служби й оформили адміністративні матеріали за спробу незаконного перетину кордону.
От вам і “святкова подорож”. Замість засніжених румунських містечок на них чекає відповідальність за порушення закону.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




