Елітні авто та мільйони під матрацом: у Запоріжжі судитимуть експосадовця ДСНС за незаконне збагачення

Колишній начальник аварійно-рятувального загону за два роки «заробив» активів на 13 мільйонів гривень. Прокуратура скерувала справу до суду, підозрюючи експосадовця у махінаціях із деклараціями та майном.

У Запоріжжі набирає обертів гучна корупційна справа, фігурантом якої став колишній високопосадовець ДСНС. Як повідомили у Запорізькій обласній прокуратурі, слідство завершило роботу, і обвинувальний акт уже передали до суду. Чоловіка підозрюють у тому, що під час служби він дивним чином став власником елітних машин та величезних сум готівки, які ніяк не вписувалися в офіційну зарплату рятувальника.

За версією правоохоронців, упродовж 2021–2023 років начальник аварійно-рятувального загону зміг накопичити статки на майже 13 мільйонів гривень. Під час обшуків у нього знайшли понад 5 мільйонів гривень готівкою. Окрім грошей, у власності родини з’явився солідний автопарк: новенький Toyota Land Cruiser 2022 року, Mercedes-Benz EQC та Volkswagen Touareg. Цікаво, що ціни, які посадовець вказав у декларації, виявилися значно нижчими за реальні ринкові цифри.

Щоб не привертати зайвої уваги, дорогі покупки чоловік оформлював на дружину або наближених осіб. Проте експертизи підтвердили невідповідність офіційних доходів та реального способу життя експосадовця. Наразі долю колишнього рятувальника вирішуватиме суд. Відповідно до закону, він вважається невинним, доки його провину не доведе вирок, але зібрані докази вже передані на розгляд Феміди.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів