Енергетична ситуація в Запорізькій області на 15 жовтня

Сьогодні, 15 жовтня, енергетики продовжують відновлювати світло на території Запорізької області.

Вчора вони полагодили електромережі у Василівському районі після обстрілів і повернули світло 40 родинам.

Про оперативну роботу аварійної бригади повідомляє прес-служба обленерго. Також вдалося підключити 2396 будинків у Запорізькому та Пологівському районах, де виникли проблеми через поломки.

На ранок нових відключень через обстріли немає, але все ще без електрики залишаються 3731 споживач у прифронтових районах.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів