Енергетики відновили одну з ліній живлення Запорізької АЕС, яку пошкодили через російські обстріли 21 жовтня. Тепер станція отримує електроенергію по двох лініях.
Міністр енергетики Герман Галущенко сьогодні повідомив, що ситуація досі небезпечна, поки станція знаходиться під контролем окупаційної влади.
До захоплення атомна станція мала чотири основні та три резервні лінії електропередачі. Якщо одна робоча лінія знову перестане працювати, станція перейде на аварійні генератори.
Але їх вистачить ненадовго, що може призвести до серйозної ядерної аварії. Нагадаємо, що Запорізьку АЕС окупували у березні 2022 року. За цей час там сталось 8 повних блекаутів.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




