На Дніпровській ГЕС спеціалісти та рятувальні служби досі ліквідовують наслідки російських атак та оцінюють масштаби руйнувань.
Роботи з відновлення логістичної складової станції заплановані на травень 2024 року.
Про це повідомив очільник ЗОВА Іван Федоров, передає Запоріжжя 24. За його словами, з початку цього року окупанти обстріляли станцію 20 разів.
“Тепер потрібно встановити, яка частина греблі ціла, до якої можна приєднатись. Плануємо завершити реконструкцію логістичної складової до кінця року”, – розповів Федоров.
Варто зазначити, що рівень збитків, які росіяни завдали ДніпроГЕС, попередньо оцінюють в більш ніж 140 мільйонів гривень.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




