Федоров розповів, коли розпочнеться відновлення ДніпроГЕС

На Дніпровській ГЕС спеціалісти та рятувальні служби досі ліквідовують наслідки російських атак та оцінюють масштаби руйнувань.

Роботи з відновлення логістичної складової станції заплановані на травень 2024 року.

Про це повідомив очільник ЗОВА Іван Федоров, передає Запоріжжя 24. За його словами, з початку цього року окупанти обстріляли станцію 20 разів.

Рекомендуємо

“Тепер потрібно встановити, яка частина греблі ціла, до якої можна приєднатись. Плануємо завершити реконструкцію логістичної складової до кінця року”, – розповів Федоров.

Варто зазначити, що рівень збитків, які росіяни завдали ДніпроГЕС, попередньо оцінюють в більш ніж 140 мільйонів гривень.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів