Федоров розповів про старт опалювального сезону у Запоріжжі

У Запоріжжі оголосили про початок опалювального сезону. У Новомиколаївській та Долинській громадах він вже почався. З 1 листопада планують підключити до опалення багатоповерхівки.

Це стосується 3,5 тисячі будинків у Запоріжжі та Вільнянську. Очільник області Іван Федоров сказав, що зараз працюють лише п’ять котелень зі 112. Масово підключати опалення поки не можна.

Температура не була нижче восьми градусів три дні поспіль. Наразі спостерігається потепління, але з 1 листопада планують почати опалювальний сезон.

Рекомендуємо

Всі об’єкти критичної інфраструктури готові до цього. Вони забезпечені додатковими генераторами. Також планують встановити когенераційні установки.

За словами Федорова, підготовка до сезону завершена на 100%. Поступово підключають до опалення медичні та освітні заклади. Перші з них вже отримали тепло.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів