На Запоріжжі активно зводять «підземні школи», які вже в грудні приймуть перших учнів. За словами голови Запорізької ОВА Івана Федорова, це лише початок.
Загалом в нашому регіоні планують побудувати щонайменше 23 підземні школи. Це спеціально побудовані укриття, де діти можуть безпечно навчатися навіть під час загрози обстрілів.
Зараз у регіоні будують 11 таких шкіл: 6 у Запоріжжі та 5 у громадах області. Товсті монолітні стіни, дах і підлога забезпечать надвисокий рівень безпеки в таких приміщеннях.
Також відомо, що підземні школи будуть розраховані на 19 000 людей – школярів і вчителів. Освітні заклади працюватимуть у дві зміни.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




