Хоча на календарі кінець жовтня, у Запоріжжі опалення в оселях ще немає. Міська влада готова до старту, але, як повідомив очільник Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров, наразі немає жодної потреби вмикати тепло через аномально теплу погоду.
За словами Івана Федорова, головний чинник — це не лише комфорт, а й необхідність економити енергоресурси. “Наразі необхідності немає, тому що на дворі є тепла погода, і на сьогоднішній день немає жодної потреби розпочинати опалювальний сезон. І, звичайно, ми сьогодні маємо розуміти, що нам потрібно економити, заощаджувати енергоресурси”, — підкреслив очільник ОВА.
Рішення про офіційний початок опалювального сезону буде ухвалено, коли температура повітря стабільно знизиться. Як було заявлено раніше, тепло в оселях почнуть вмикати лише тоді, коли середньодобова температура протягом трьох днів поспіль триматиметься на рівні $+8°C$ або нижче.
Наразі комунальні служби не гають часу. У середині жовтня в Запоріжжі вже розпочалися пробні пуски тепломереж. Фахівці активно перевіряють стан мереж і систем опалення, щоб бути повністю готовими до роботи, як тільки прийде офіційне розпорядження.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




