Ситуація стала критичною через те, що стічні води продовжують заливати підвальне приміщення, створюючи нестерпний сморід та антисанітарні умови. Місцеві жителі зазначають, що керуюча компанія «Мрія» намагалася втрутитися в ситуацію, проте безуспішно, оскільки мережі належать «Водоканалу», який наразі не вживає жодних заходів для відкачування води.
Як повідомляють обурені мешканці, в аварійній службі відсутність допомоги аргументують нестачею спецтехніки та персоналу. Комунальники стверджують, що на все місто працює лише одна машина, тому оперативно ліквідувати аварію неможливо. Люди змушені самотужки шукати шляхи вирішення проблеми, оскільки бездіяльність відповідальних структур ставить під загрозу стан конструкцій будинку.
Наразі мешканці сподіваються на швидке втручання міської влади, адже тривале затоплення підвалу може призвести до руйнування фундаменту та незворотних наслідків для всієї будівлі.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




