Ситуація на Запорізькому напрямку залишається напруженою. Російські окупанти не припиняють спроб прорвати українську оборону, зосереджуючи найбільшу активність на двох ключових ділянках. На одному з напрямків ворог атакував понад десяток разів за добу.
Про це йдеться у свіжому зведенні Генерального штабу ЗСУ.
Найбільший тиск ворога фіксувався на Олександрівському напрямку. Тут окупанти здійснили 14 спроб прорвати оборону наших захисників. Ворог активно наступав у напрямку Орестополя та в районах населених пунктів Олександроград, Січневе, Новомиколаївка, Новогригорівка, Веселе та Малинівка.

Також було гаряче на Оріхівському напрямку. Тут ворог наступав тричі у районах Кам’янського, Степногірська та Степового.
При цьому, на Гуляйпільському напрямку наступальних дій з боку росіян не зафіксовано. Українські захисники стійко тримають оборону.
Раніше ми розповідали, що ЗСУ вдалося відкинути ворога з двох населених пунктів на запорізькому напрямку.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




