Сьогодні вранці Запоріжжя постраждало від цинічного ракетного удару: окупанти цілились по територіях кількох місцевих підприємств і знову завдали нашому регіону колосальних людських та економічних втрат.
Нові подробиці трагедії у своєму телеграм-каналі повідомив керівник Запорізької ОВА Юрій Малашко, передає Запоріжжя24.
Вже відомо, що окупанти вдарили по обласному центру ракетами типу Х-22, Х-32, Х-101, а також “Циркон”. Серйозних руйнувань зазнали не лише об’єкти цивільної інфраструктури, а й житлові квартири.
Станом на 14:00 відомо про чотирьох загиблих людей – це двоє чоловіків та дві жінки, жителі Запоріжжя. Ще 12 осіб отримали травми різного ступеню важкості.
Наразі їм надається необхідна медична допомога, а на місцях влучань ворожих снарядів працюють аварійні бригади. Загалом правоохоронні органи та Управління ДСНС отримали щонайменше 120 повідомлень від запоріжців, пов’язаних з пошкодженим майном внаслідок російського теракту.
Фото:








Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




