У Запоріжжі один із готелів під назвою “Україна”, який перебуває на балансі мерії, переобладнають під житло для внутрішньо-переміщених осіб.
Про це під час робочого прес-брифінгу повідомив керівник Запорізької ОВА Іван Федоров, передає Запоріжжя 24.
За його словами, загалом в обласному центрі планують реконструювати готель, відремонтувати два гуртожитки, а також побудувати нові енергоефективні будинки для потреб ВПО.
Рекомендуємо
За даними Міністерства з питань реінтеграції ТОТ, у Запорізькій області офіційно зареєстровано понад 200 тисяч переселенців.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




