В неділю світло знову вимикатимуть для всіх груп споживачів та промислових підприємств.
За даними Запоріжжяобленерго, в неділю, 11 січня, в області діятимуть оновлені графіки. На 10:13 графік відключення знову оновили:
Черга 1.1: 00:00 до 02:00, з 15:00 до 20:00
Черга 1.2: з 15:00 до 20:00
Черга 2.1: з 01:30 до 04:00, з 10:30 до 15:30, з 19:30 до 22:30
Черга 2.2: з 01:30 до 04:00, з 11:00 до 15:30, з 19:30 до 24:00
Черга 3.1: з 00:00 до 02:00, з 15:00 до 20:00
Черга 3.2: з 00:00 до 02:00, з 15:00 до 20:00
Черга 4.1: з 01:30 до 04:00, з 10:30 до 15:30, з 19:30 до 24:00
Черга 4.2 з 11:30 до 15:30, з 19:30 до 24:00
Черга 5.1: з 00:00 до 02:00, з 15:00 до 20:00
Черга 5.2: з 00:00 до 02:00, з 15:00 до 20:00
Черга 6.1: з 01:30 до 04:00, з 11:30 до 15:30, з 19:30 до 24:00
Черга 6.2: з 01:30 до 04:00, з 10:30 до 15:30, з 19:30 до 24:00
Протягом дня ситуація може змінюватися. Також енергетики просять споживати електроенергію ощадливо, навіть коли її вмикають за графіком. Поточні відключення це вимушений крок через для стабілізації енергосистеми через дії ворога.
Нагадаємо, що відключення можуть бути тривалішими, адже на Запоріжжя суне похолодання. Інші актуальні новини Запоріжжя сьогодні читайте у відповідному розділі сайту.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




