У Запоріжжі 17 квітня планують відключати світло за графіками з 09:00 до 17:00. За інформацією НЕК “Укренерго”, ситуація залежатиме від навантаження на мережі.
Енергетики рекомендують запоріжцям перевіряти оновлення графіків на офіційних ресурсах. Завчасно заряджайте домашні смарт-пристрої, щоб завжди бути на зв’язку.
Це особливо потрібно в умовах воєнного часу, адже Запоріжжя постійно обстрілюється, тому мешканцям важливо слідкувати за інформацією про повітряні тривоги та загрози з боку ворога.
Рекомендуємо
Графік відключення світла у Запоріжжі на 17 квітня:






Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




