У Запоріжжі розробляють різні графіки відключення світла на випадок, якщо російські обстріли по об’єктах енергетичної інфраструктури продовжаться.
Коментар щодо погодинних обмежень електроенергії у місті та області надав генеральний директор “Запоріжжяобленерго” Михайло Гаврилов, передає Запоріжжя 24.
За його словами, наразі віялові відключення задля економії енергоресурсів діють лише для промислових споживачів. Такі обмеження запроваджені лише у Запорізькій області. В інших прифронтових регіонах енергетики вимикають світло населенню.
Гаврилов зазначив, що у випадку російських атак на Запоріжжя фахівці розробили більшу кількість черг. Якщо у минулому році відключення проходили у три черги, то у 2024-му обленерго розробило план на шість черг.
“Графіки відключень по Запорізькій області погодили та розробили таким чином, щоб мінімізувати навантаження та участь населення і соціально важливих об’єктів”, – пояснив Гаврилов.
Незважаючи на те, що графіки для цивільних споживачів у Запоріжжі поки не діють, енергетики щодня вимикають світло у ряді житлових будинків через ремонтні роботи.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




