Через наслідки попередніх масованих ракетно-дронових атак ворога на енергооб’єкти, завтра, 2 ГРУДНЯ, по всій території України, включаючи Запоріжжя та область, застосовуватимуться заходи обмеження споживання електроенергії.
Запоріжжяобленерго буде змушене застосовувати графіки відключень упродовж всієї доби: з 00:00 до 23:59. Це означає, що обсяг застосування обмежень складе від 0,5 до 3 черг споживачів. Обмеження потужності також діятимуть для промислового сектору регіону.
Попередній графік відключення на завтра такий:
1.1: 05:30 – 08:00, 12:00 – 17:00
1.2: 12:00 – 17:00
2.1: 00:00 – 00:30, 07;30 – 12:30, 17:00 – 22:00
2.2: 00:00 – 03:30, 10:30 – 12:30, 17:00 – 22:00
3.1: 12:00 – 17:00, 21:00 – 24:00
3.2: 12:00 – 17:00, 21:00 – 24:00
4.1: 07:30 – 12:30, 16:30 – 20:30
4.2: 07:30 – 12:30
5.1: 03:00 – 08:00, 12:00 – 17:00
5.2: 05:30– 08:00, 12:00 – 17:00
6.1: 07:30 – 12:30, 16:30 – 21:30
6.2: 07:30 – 12:30, 16:30 – 21:30
Обсяг обмежень може змінюватись залежно від оперативної ситуації в енергосистемі.
Ми радимо уважно вивчити графік погодинних відключень, який надає “Запоріжжяобленерго”, та підготувати павербанки й ліхтарики. Пам’ятайте, що коли електроенергія з’являється – споживайте її максимально ощадливо, щоб не перевантажувати мережу!
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




