ГРВІ атакує: у Запорізькій області різко побільшало хворих

У Запорізькій області стрімко зростає кількість хворих на ГРВІ, і найбільше від цього потерпають діти. Лише за останній тиждень кількість випадків підскочила на 16,3%.

А серед дітей — аж на 32%. Про це повідомили у прес-службі обласного центру контролю та профілактики хвороб.

Загалом за тиждень лікарі зареєстрували 3 069 випадків ГРВІ, серед них — один випадок COVID-19.

Рекомендуємо

Діти складають понад 51% усіх хворих. З початку епідсезону (а це з кінця вересня) вже захворіли майже 42 тисячі людей, з них 249 мали коронавірус.

Попри такі невтішні цифри, епідемічний поріг ще не перевищено, і, на щастя, летальних випадків немає. Пильнуйте за здоров’ям дітей і своїм.

Якщо помітили симптоми — нежить, кашель, температуру — не відкладайте візит до лікаря. І не забувайте про профілактику: частіше мийте руки, провітрюйте приміщення та більше гуляйте на свіжому повітрі.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів