На тимчасово окупованій території Запорізької області добре «гримнуло» – у Великій Білозерці стався влучний удар по складу боєкомплекту росіян. Відповідне фото наслідків показали в мережі.
Про це стало відомо зі слів Петра Андрющенка, керівника Центру вивчення окупації. Він опублікував мапу і знімок, на якому чітко видно наслідки ураження.
За його словами, «приліт» був точний – настільки, що після першого вибуху послідувала ще й потужна повторна детонація.
Місцеві, як пишуть у соцмережах, чули гучну серію вибухів і бачили дим над районом, де раніше були складські приміщення окупантів.
Ще мінус один склад – гарна новина для наших воїнів і погана для тих, хто незаконно прийшов на нашу землю зі зброєю. Продовжуємо боронити свою територію.

Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




